Cursuslocaties KWeC in Nederland &België

TitelOmschrijving
Hotel van der Valk Arnhem 026-4821100
✉︎ sales@arnhem.valk.com

Hotel van der Valk - Oostzaan-Amsterdam 020-8207600
✉︎ oostzaan@valk.nl

Sales Oostzaan

Hotel van der Valk - Brussel 0032-2-2772000
✉︎ brussels@valk.com

Hotel van der Valk - Ridderkerk 0180-646900
✉︎ sales@ridderkerk.valk.com

Hotel van der Valk - Zaltbommel 0418-799090
✉︎ info@zaltbommel.valk.com

Sales Zaltbommel

Holday Inn Hasselt 0032-11-242200
✉︎ fbsales@hihasselt.com

Hotel van der Valk - Groningen-Hoogkerk 050-8200510
✉︎ sales@hoogkerk.valk.com

Hotel van der Valk - Leeuwarden 0593-564800
✉︎ leeuwarden@valk.nl

Hotel van der Valk - Apeldoorn 038-8000800
✉︎ apeldoorn@valk.nl

Hotel van der Valk - Tilburg 013-8000800
✉︎ sales@tilburg.valk.nl

Sales Tilburg

Hotel van der Valk - Haarlem 023-5367500
✉︎ haarlem@valk.nl

Hotel van der Valk - Stein-Urmond 046-4269030
✉︎ sales@stein.valk.com

Hotel van der Valk - Oostkamp-Brugge 0032-50-833780
✉︎ johan@brugge.valk.com

Hotel van der Valk - Beveren-Waas 0032-3-7758623
✉︎ eveline@hotelbeveren.be

Hotel van der Valk - Eemnes 035-5395800
✉︎ frontdsk@wittebergen.valk.nl

Europahotel 0032-9-2226071
✉︎ sales@europahotel-gent.be

Hotel van der Valk - Leiden 071-5731731
✉︎ sales@leiden.valk.nl

Hotel van der Valk - Akersloot 030-6346800
✉︎ sales@akersloot.valk.nl

Hotel van der Valk - Zwolle 038-8000880
✉︎ sales@zwolle.valk.nl

Hotel van der Valk - Nieuwerkerk a.d. IJssel 0180-321103
✉︎ banqueting@nieuwerkerk.valk.nl

Sales Nieuwerkerk

Hotel van der Valk - Hoorn 0229-799060


Hotel van der Valk - Hengelo 074-8000800
✉︎ sales@hengelo.valk.nl

Hotel van der Valk - Cuijk 0485-335123
✉︎ sales@hotelcuijk.nl

Sales Cuijk

Hotel van der Valk - Breda 076-6226055
✉︎ Jwohrmann@princeville.valk.com

Hotel van der Valk - Assen 0592-851515
✉︎ sales@assen.valk.nl

Klik op de speld of een blauw rondje om de cursuslocaties van KWeC te bekijken.